Radca Prawny

Sebastian Borowy

Radca Prawny Sebastian Borowy

Opinie:

Paweł Paczkowski
Paweł Paczkowski
2023-06-27
Sprawa może nieskomplikowana, ale załatwiona szybko i solidnie. Do tego pełne wsparcie merytoryczne w przystępnej dla laika formie.
Ale Pe
Ale Pe
2023-06-23
Miałam to szczęście spotkać pana Sebastiana. Pan Borowy wykazał się dużą wiedzą i doświadczeniem, pomógł mi w rozwiązaniu trudnej dla mnie sprawy. Komunikacja z nim była bardzo dobra, zawsze odpowiadał na moje pytania i udzielał wyczerpujących odpowiedzi. Polecam!"
Klaudia Świniuch
Klaudia Świniuch
2023-06-05
Polecam Pana Mecenasa Sebastiana z całego serca. Fachowa i szybka pomoc, jest to właściwa osoba na właściwym miejscu, która profesjonalnie reprezentuje interesy klienta. Bardzo wysoka kultura, dyspozycyjność oraz zaangażowanie i rzetelność. Sprawa załatwiona błyskawicznie, a tak ciągnęłaby się miesiącami. Polecam z pełną odpowiedzialnością.
Tomasz Hilarowicz
Tomasz Hilarowicz
2023-04-20
Rzetelny i odpowiedzialny prawnik o dużej wiedzy. Z czystym sumieniem polecam.
Agnieszka Oczykowska
Agnieszka Oczykowska
2023-04-12
Bardzo szybka i rzetelna pomoc, polecam serdecznie
MARTA Pijanowska
MARTA Pijanowska
2023-03-14
Pełen profesjonalizm z bardzo dobrym podejściem do człowieka i jego sprawy,widoczne pełne zangazowanie Pana Mecenasa.Polecam wszystkim usługi Pana Sebastiana.
Przemek W
Przemek W
2023-03-02
Serdecznie polecam usługi Pana Mecenasa Borowego. Życzliwe i pełne profesjonalizmu podejście do klienta, połączone z doskonałą znajomością prawa, czynią z Niego wspaniałego prawnika. Współpraca na najwyższym poziomie, świetny kontakt, duże doświadczenie, a co najważniejsze skuteczność. Szczególne słowa uznania za świetną mowę końcową. Sprawa zakończyła się ogromnym sukcesem. Polecam z pełnym przekonaniem.
z nizborska
z nizborska
2022-06-25
Doświadczony radca, która działa skutecznie i nie daje człowiekowi poczuć sie, że jest ze wszystkim sam. Zawsze wspiera i utrzymuje wspaniały kontakt związany ze sprawą. W Moim przypadku sprawnie poprowadził sprawę oraz kompetentnie, dotrzymał każda obietnice. Nie ma pytania na które by nie odpowiedział do tego wszystko jasno i treściwie wytłumaczył. Polecam bardzo serdecznie w każdej sprawie!
Ania Mamok
Ania Mamok
2022-06-23
Bardzo polacam i rekomenduje usługi Pana Sebastiana. Szczere, spokojne podejście do mojego tematu.Bez jego pomocy nie doprowadziłabym spraw w sądzie i u komornika do szczęśliwego końca. Trochę to trwało, ale efekt u mnie jest. DZIĘKUJĘ Panie Sebastianie :)
Monika Pawełczak
Monika Pawełczak
2022-06-15
Polecam z całego serca!!! Po pierwsze pełen profesjonalizm. Poza tym Pan Sebastian jest bardzo pomocny i przede wszystkim zaangażowany w sprawę. Jest godny zaufania, szczery i konkretny. Posiada bardzo dużą wiedzę. Polecam!